coronavirus & medicine companies & fetö relationship: (Turkish)

• 1 Replies
  • 117 Views
*

wise

• Professor
  • Flat Earth Scientist
  • 20652
  • To Us Everywhere Flat Earth
Yazı birazdan başlayacak ama önce uyarı yazmam lazım:

for the first time here I will share an article in my language. because this issue is important and vital for both me, for my country and for the future of the world. I translate the article to English first, everytime here. then, by making use of the translation program, I see the errors and correct them with my own English. then I publish it again. this job makes me spent time and energy. Every sentence I have established on this important subject must have its own meaning and power. so I'm going to do something like this for the first time. I have always written in English and used my translation program to understand you. Let me be the once who writes easily and you the side who use the translation program. so you can better understand what I'm living to I understand what you're saying. in any case.

Burada yıllar önce bir yazı paylaştım. dedim ki bir takım hava olayları oluyor ve bu olaylardan sonra bazı firmalar haksız kazanç elde ediyor. Malesef bunu umursayan olmadı. İki tane de firma ismi verdim. birisi ventolin, öteki pulmicort üreticisi. açıkça suçlamıyorum, çünkü bu durumda karşı taraf iftira davası açabilir. bunu araştırması gerekenler savcılar.

Bir bakın iki ilaç firması nasıl oluyor da 2000 yılında daha yeni kuruluyor ve 20 yılda dünyanın en büyük ilaç devlerinden ikisi haline geliyor. yani ne şanstır ki dünyanın en büyük ilaç devleri pfizer, novartis, roche, sanofi ve merck özellikle 2010 yılından sonra İstanbul'da dorğua çıkan astım atakları ve nefes darlığı için etkin bir çözüm bulamıyor da adını sanını daha önce duymadığımız bu iki firma Allahın inayetinlen mi ventolin ve pulmicort gibi nefes yolunu açan en etkin çözümü geliştiriyor.

Ben bu konunun chemtrails le ilgili olabileceğini düşündüm ve talep de geldiği için bu konuda araştırma yaptım. Ama araştırma daha üst makamlara ulaşamadan yoldayken bilgisayarıma girildi. Adamlar benim araştırılmasının istediğim konuyu araştıracakları yereine benim bilgisayarıma girip beni de araştırıyorlar. 7 gün 24 saat hala daha bilgisayarıma giriliyor, acaba yeni olarak ne araştırıyorum diye. Ve üstelik bunu yaparken suç üretmeye çalışıyorlar. Neden böyle? Çünkü kendilerini fetöcü zannediyorlar. Onlar fetöcüler ya, fetö de küresel oyunların taşeronu ya, illa oraya hizmet edecekler. Siz fetöcü değilsiniz beyler. Wiz fetöcü olsaydınız mesai arkadaşlarınız Usama Bin Ladin, Ebubekir Bağdadi, Abdullah Öcalan gibi adamlar olurdu. Onlar küresel güçlerin taşeronudur. Sizler ancak kukla olabilirsiniz. Siz fetöcü olmadığınızın farkında bile değilsiniz. Hala olay günlüğüne baktığımda boşta parolalara dışarıdan erişilmeye çalışıldığını ve sisteme giriş yapıldığını görüyorum. Kaç sene geçti, hala bilgisayardan ne gibi suçlar işleniyor ona bakıyorlar. Bu kadar süre değil, sadece bir sefer ben sizin bilgisayarınıza girmiş olsaydım hepiniz yıllarca içerde kalacak suçlarınız ortaya çıkardı. Çünkü siz bir olayın suçlusunu aramıyorsunuz. Siz kukla ve maşa olduğunuz için, birilerine köpeklik ettiğiniz için, İpinizi elinde tutan sahipleriniz adına, olmayan suçları üretip beni suçlamanın derdindesiniz. Siz fetöcüler, sizde hiç şeref, namus, haysiyet diye bir şey yok. Hiç Allah korkusu yok siz.de Siz doğrudan Allaha ve kullarına hasımsınız. Aldığınız nefes haram sizin.

Konuya dönelim. Ben umuyorum ki bu yazıyı fetöye uşaklık etmeyen bir savcı okuyacaktır. Ama bu iş kolay değil. Az biraz şerefli bir iş yapan savcı gördüler mi kabus gibi tepesine çöküyorlar hemen. Yine de en azından çaktırmadan bu işi sorgulayacak birisi vardır diye yazıyorum.

Bu iş İtalya'da drone'larla yapıldı. drone'larla insanların üstüne patojen attılar. Burada da hava açıkken hastalık yoktu. havalar kapandı, ortam chemtrails için uygun hale gelince patojenleri İstanbul başta Türkiye'ye yağdırmaya başladılar. Bu hastalık kişiden kişiye geçmez, yalan konuşuyorlar, algı yapıyorlar. Bu hastalık havaya savrulan mikroplarla yayılır. Bunu yakalamanın yolu birincisi bu işten kimlerin çıkar sağladığını bulmaktır. İkincisi, havada görünen ve kimliği belirsiz uçak, helicopter ve drone'ları durdurmaktır. Bu işin çözüm yolu bu ikisidir.

Allah fetönün de fetönün uşaklarının da belasını versin. Sistemi öyle ele geçirmişler ki fetöcüler operasyon yapıp fetöcü olmayanlara fetöcü suçlaması yapıyor. Lan şerefsiz, fetöcü olan sensin. Araştıracaksan önce kendi kirli geçmişinden, sana beni araştırnı isteyenlerin kirli geçmişinden başla.

Ve unutma sana coronavirüs hakkında bu bilgiyi benden başkası veremezdi. Onun için beni susturma telaşları.

Bilgiyi aldın. benden uzak dur. İşini yap. Kendin, ülken ve dünya için işini düzgün yap. Bırak beni ben başımın çaresine bakarım.

Selametle.

Best regards.

*

wise

• Professor
  • Flat Earth Scientist
  • 20652
  • To Us Everywhere Flat Earth
Re: coronavirus & medicine companies & fetö relationship: (Turkish)
« Reply #1 on: April 05, 2020, 06:25:36 AM »
Lets try to translate this. If you can't get any part of it, you can ask me what it means.

Size ne söylediler? Ne yapıp edip şu adama engel olun dediler öyle değil mi?

Bir taneniz dosyayı sümen altı etti, çünkü onun amiri ona öyle demişti. Dosyayı sümen altı eden kariyer basamaklarını hoplaya hoplaya gitti. Aylığı iki misline çıktı. Ona bu talimatı verenin aylığı da iki üç kat arttı. Çok daha iyi makama geldi. Girin bunun bilgisayarınıza dediğiniz eleman zaten o iş için gelmişti. Onun aylığı çok fazla etkilenmedi, onun işi oydu zaten.

Neticede elemanı durdurdunuz, bravo. Bir kaç misli para kazandınız. Peki sordunuz mu elin Amerikan fetöcüsü niye size bu adamı durdurmanızı söyledi. Senin zararına bir şey olsa emin ol durdurun demezdi. Girdin o işi durdurdun. El birliğiyle durdurmasaydınız şimdi coronavirus diye bir problemimiz olmayacaktı. Çünkü buna benzer iş yapanlar daha yıllar önce ortaya çıkacağı için bir daha kimse buna cesaret edemeyecekti.

Şimdi bunu yaptınız, sokağa çıkabiliyor musun? Eh, tedbir alırsan, belki. Maskesiz markete almıyorlar ama. Ayrıca kalabalık yürüyemezsin, ayrıca şehirden dışarı çıkamıyorsun. Hanginizin bir yakını bu virüsten dolayı öldü? Hiç mi? Hadi. Tamam, o senin akraban değil, arkadaşının akrabası. Seninkiler ne durumda?

Bu ülkenin ve dünyanın geleceğini bu şekilde gözünüzü kırpmadan sattığınıza göre, sattığınız bu şerefiniz, haysiyetiniz ve onurunuz karşılığında milyarlarca dolar rüşvet almış olmanız lazım. Ancak karşılık gelir çünkü.

Adam gibi çıkın, özür dileyin! Ondan sonra işinizi düzgün yapın! Kötü olan sizsiniz bunu unutmayın. Dünya için tehdit olan sizsiniz, kendi geleceğinizi, ülkenin ve dünyanın geleceğini üç kuruşa sattığınız namusunuz, şeref ve haysiyetiniz karşılığında mahfeden insanlarsınız siz. Kendinizin ne olduğunu bilin! Kendinizle barışın, iç hesaplaşmanızı kimlerle yapacaksanız gidin onlarla yapın! Ve en son da, yol açtığınız kötülükler için kendi kendinizle hesaplaşın, pislik herifler!